Gazeta Matematica

Versiunea completă: Matefbc Ed VIII - Impresii, pareri, critici...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Acum ca s-a incheiat cea de-a VIII-a editie a acestui concurs..va invit pe toti sa treceti pe aici si sa lasati o parere in acest topic.
O parere despre concurs...subiecte..sugestii...atmosfera...critici..orice doriti voi.
Concursul a fost minunat.
Diplome se dau?
Urmatorul concurs cand va fi?
Va multumesc pentru ca ati organizat acest concurs.
Nu stiu daca se vor da diplome. Daca vom gasi vreun sponsor care sa ne ajute cu diplomele atunci se vor da.
Data urmatoarei editii depinde foarte mult de voi. Eu sper sa putem organiza o noua editie in vacanta de vara sau poate chiar inainte...insa depinde de cati voluntari vor fi pt organizare si mai ales de cati vor dori sa participe.
Ar fi foarte frumos sa putem primi si diplome si cred ca toti am fi incantati sa le avem! Nu s-ar putea sa procedati cum au facut cei de la Evaluare in educatie -Prroblema lunii , adica diplomele au fost completate de dumnealor si semnate , apoi scanate si postate pe site, iar elevii le-au descarcat si le-au listat (sunt in format pdf). Si nu ar costa foarte mult. Ce parere aveti? Si daca organizati o noua etapa in vara cred ca e bine sa nu coincida cu perioada etapei finale a concursului organizat de GM si Viitoriolimpici .ro (anul trecut a fost 15-19 august).
Adresă(URL) de referință