Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O sugestie
30-03-2012, 10:40 PM
Răspuns: #1
O sugestie
Pentru inceput imi cer scuze ca postez acest mesaj intr-un forum dedicat www-ului insa fiind un topic de sugestii am zis sa nu mai deschid alte topicuri prin alte parti.(ce-i drept, nici nu stiu daca se poate).

As avea o sugestie...si anume ca am putea imbunatati traficul pe forum daca ar fi si un subforum(cum e cel dedicat nationalei) dedicat SSMR-ului in sine, un subforum in care sa se discute tot ce tine de SSMR si totodata un mijloc prin care aceasta organizatie sa poata comunica liber si direct cu publicul iubitor de matematica.
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
01-06-2012, 06:49 AM (Ultima modificare: 01-06-2012 04:22 PM de Iulian.)
Răspuns: #2
RE: O sugestie
Pentru ca activitatea pe acest forum sa fie mai buna ar trebui ca sa existe cineva care sa raspunda relativ repede la orice solicitare de rezolvare a unei probleme iar sectiunea "Rezolv si propun" ar trebui reglementata prin faptul ca dupa un anumit timp (sa zicem o saptamana) daca nu exista rezolvare atunci autorul sa posteze solutia,altfel sectiunea ramane blocata si deci si problema ramane fara raspuns.Numele forumului ar trebui sa atraga multi elevi care vor sa invete matematica la un nivel ceva mai mare si mai interesant decat cel de la scoala primara,gimnaziu sau liceu dar si alti oameni pasionati de matematica ar fi interesati sa participe la activitatea de pe acest forum.
01-06-2012, 05:31 PM
Răspuns: #3
studentii sunt in sesiune asa ca o vreme o sa fie ceva liniste pe aici
01-06-2012, 06:04 PM (Ultima modificare: 01-06-2012 06:07 PM de Iulian.)
Răspuns: #4
Succes la examene!Apoi mergeti la mare sau la munte si iar nu va mai fi nimeni......
02-06-2012, 02:12 PM
Răspuns: #5
Dupa sesiune incepe lucrul la urmatoarea editie matefbc si centrul de excelenta online. Asa ca...va fi ceva lume pe aiciSmile
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)